Evlerinizin görünümüne asalet katan Zebra perdeler temizliğinde en çok problemli ürünlerden bir tanesidir. Evlerimizde ve apartman dairelerinde tam manası ile temizlenmesi gerçekleştirilemeyen perdeleriniz ancak uzman yıkamacıların ellerinde, yıkama için uygun alanlarda temizlenebilmektedir. Bilkent ve çevresinde evlere zarar vermeden pırıl pırıl perde yıkama hizmeti veren Bilkent zebra perde yıkama firmamız her geçen gün gelişerek büyümektedir.

İstediğiniz randevu saatinde adresinize gelen ekibimiz, perdelerinizi sökme işlemini tamamladıktan sonra yıkamak üzere perdelerinizde numaralandırma yaparak yıkama firmamızda getirir. Ardından türlerine göre aşamaları belirlenen perdeleriniz gerekli olan yıkama aşamalarından geçirilirken en kaliteli temizleyiciler kullanılır ve bu ürünler perdelerinizin dokusuna ya da kullanışına asla zarar vermez. Perdeleriniz tamamen kurutulduktan sonra servis ve montaj ekibimiz tarafından adresinize getirilerek yerlerine takılır ve memnuniyetiniz alındıktan sonra firmamızdan almış olduğunuz hizmet sonlandırılır. Perdelerinizde herhangi bir zarar gelmemesi için ya da herhangi bir aksilik yaşandığında sizlerin mağduriyetini önlemek için Bilkent zebra perde yıkama firmamız perdelerinizi garanti altına alır.

Tecrübeli elemanları güler yüzlü ve çalışkan servis ekibi ile sizlerin memnuniyetini sağlayan Bilkent zebra perde yıkama firması asla kaliteden ödün vermez ve her ihtiyaç duyduğunuzda yanımızda olur. Yalnız evlerinizin değil, işyerlerinizin de mekanizmalı ürünlerini mükemmel bir şekilde temizleyen hak ettiğiniz özeni sizlere gösteren firmamızdan sizde kaliteden şaşmayın ve tercihinizi bizden yana kullanın.